KONST / Litografier / Färglitografi 14609514
nr 1460 9514
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 9/70, daterad -79, yttermått inklusive ram: 90x70 cm
Kondition: slitage
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:10:43
100 kr
150 kr
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare